- Reklama -zprávy

vivo X100 Pro: špičkový fotomobil pro každou příležitost

Date:

Share:

Společnost vivo uvádí na trh svou novou vlajkovou loď – model vivo X100 Pro, který dále posouvá možnosti fotografování mobilních zařízení. Přináší snímky v profesionální kvalitě v mnoha režimech, bez kompromisů, v kombinaci s výkonným čipsetem a celkově je ideálním zařízením pro každého, kdo chce v kapse spolehlivý telefon, který navíc bezchybně zachytí každou jeho vzpomínku.

Svou těžkou zrcadlovku můžete nechat doma – příchod vivo X100 Pro do České republiky přináší klíč k profesionálnímu fotografování kdekoliv a kdykoliv. Toto zařízení spojuje legendární optiku ZEISS s technologickými inovacemi vivo a přináší plovoucí teleobjektiv ZEISS APO, v telefonech první svého druhu, palcový hlavní fotoaparát ZEISS a podporuje 4K filmové portrétní video. X100 Pro a jeho objektivy si poradí s focením v jakýchkoliv podmínkách – byl přímo vyvinut k focení z velké blízkosti i z dálky a poradí si i se ztíženými světelnými podmínkami.

Focení při každé příležitosti je usnadněno širokou škálou portrétních režimů, detekcí ohniskové vzdálenosti a softwarem, který vylepšuje možnosti barev a styl rozostření. I u ohniskových vzdáleností má uživatel několik možností výběru. Samozřejmostí je focení krajiny v 24 mm, ohnisku, do kterého se vejde spousta detailů z okolí, 35 mm pro pouliční portréty, 50 mm, které kopíruje to, co vidíme očima, nebo 100 mm, které se bude hodit kdekoliv, kde potřebujeme zachytit detail.

Na své si přijdou i milovníci západů a východů slunce, pro které byla do telefonu přidána vivo Imaging Engine, která přesně pozná, který moment zachytit díky automatické detekci. Pro konzistentní ostrost a kvalitu typickou pro profesionální zrcadlovky je zařízení vybaveno špičkovou optickou kalibrací.

Vývojáři mysleli i na tvůrce videí – zcela nová funkce 4K Cinematic Portrait Video přináší příjemné rozostření pozadí, automaticky posouvá zaostření a zaměřuje se na natáčený objekt pro profesionální dojem. Špetku nostalgie přináší ZEISS Style Portrait, který je inspirován klasickým vysokorychlostním kinofilmovým objektivem ZEISS z poloviny 70. let.

Výkon a design

Zařízení pohání dvojice čipů – obrazový čip V3 a osmijádrový procesor Dimensity 9300, který oproti svému předchůdci představuje obrovský výkonnostní skok. Dlouhou výdrž zaručí baterie s kapacitou 5 400 mAh a podporou vysokorychlostního nabíjení. X100 Pro navíc šetří váš zrak díky LTPO displeji, který je pro pohodlí mírně zakřiven po stranách. O plynulost softwaru a široké možnosti personalizace se zase stará operační systém Funtouch OS 14 běžící na nejnovější generaci systému Android.

vivo X100 Pro je nejen vysoce funkční, ale i velice odolné a elegantní zařízení. V Česku je dostupné v elegantním černém provedení, navíc odolné vůči prachu a vodě.

Vlajková loď vivo X100 Pro je v České republice dostupná od 30. ledna s doporučenou maloobchodní cenou 26 999 korun. U vybraných prodejních partnerů navíc k nákupu jako dárek získáte bezdrátová sluchátka TWS 2 ANC Blue v hodnotě 2999 korun.  

━ nové příběhy

Kdo otevře dveře s rozbitým nebo zaseknutým zámkem? No přece profesionálové ze Zámečnictví Key!

Hledáte profesionální společnost s dlouhodobým působením na trhu, která se specializuje na opravu rozbitých nebo zaseknutých zámků? Zámečnictví Key poskytuje cenově dostupné služby, specializující se...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku v podobě vivo V40 SE. Ten zaujme především luxusním designem a výbavou, kterou v dané...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Jak léčit bolest nohy

Bolest nohy je nepříjemným a často omezujícím problémem, který může postihnout každého z nás. Může se objevit v různých oblastech nohy, jako jsou chodidlo,...

Kryptoměnová burza Binance – způsob, jak získat krytoměny

Pokud se pohybujete ve světě krytoměn, zřejmě vám neuniklo, že se stává stále populárnější krytoměnová burza Binance, kde se dá snadno, rychle a bezpečně...
- Komerční sdělení -pr článek