- Reklama -zprávy

Takovou povahu bude mít vaše dítě podle znamení: Pokud se narodilo v tomto měsíci, budete potřebovat pevné nervy

Date:

Share:

Hvězdy někdy řeknou více, jindy méně. Ačkoli to není o tom, slepě jejich následovat, ale spíše se něco zajímavého dozvědět. Tentokrát to bude o vašem dítěti.

Víte, jakou povahu bude mít vaše dítě podle znamení?
Víte, jakou povahu bude mít vaše dítě podle znamení?
ZDROJ PROFIMEDIA
To, v jakém měsíci se vaše dítě narodilo může někdy ovlivnit i to, jak se bude v budoucnu chovat. Možná se díky hvězdám něco nového dozvíte dříve a možná naopak ne.

Čtěte také: 7 superschopností, které mají pouze malá miminka: Věděli jste o nich?

Beran
Děti narozené ve znamení Berana jsou velmi aktivní, energické a milují dobrodružství. Právě proto si připravte pevné nervy a dostatek kofeinu. Oni vám jednoduše dají zabrat, ale aspoň se s nimi nebudete nudit. Oceníte také, že právě tyto děti jsou v budoucnu silné osobnosti.

Býk
Dítě v tomto znamení je velmi tvrdohlavé a jde si svou cestou už odmalička. Je jen na vás, jak dostanete jeho tvrdohlavost pod kontrolu a naučíte ho kompromisem. Pamatujte, že čím dříve na to přijdete, tím lépe.

Blíženec
Tyto děti jsou velmi zábavné a hravé. Do rodiny přinesou spoustu radosti, ale i starosti. Nikdy totiž nevíte, co a kdy je přestane bavit. Zkoušejí mnoho věcí, nic je dlouho nebaví a dlouho se hledají.

Rak
Pokud se vaše dítě narodilo ve znamení Raka, připravte se na to, že budete mít doma velmi citlivého jedince, který však své emoce skrývá a předstírá, že neexistují. Hodně se s ním povídejte a ukažte, že mu rozumíte. Jen tak si s ním vybudujete hezký vztah.

Lev
Malý lev je prostě dítě, které má vždy pravdu. Alespoň si to myslí a podle toho se také zpráva. Není týmový hráč, právě naopak. Pokud chcete, aby se hrál s jinými dětmi, připravte se na to, že musí být ten, který o všem rozhoduje. Vy jste však matka a na to nezapomínejte.

Panna
Dítě ve znamení Panny je poriadkumilovné, cílevědomé a velmi poctivé. Už odmalička dělá vše pro to, aby byly věci dokonalé a proto právě ono může v budoucnu dosáhnout hodně.

váhy
Tyto děti rádi pomáhají a v kolektivu jsou proto velmi oblíbené. Při jejich výchově pevné nervy potřebovat nebudete, protože se konfliktům vyhýbají a téměř nikdy se nenechají ovlivnit druhými lidmi.

štír
Dítě Štír je velmi senzitivní a empatické. Dokáže se vcítit do situace a vždy pečlivě své okolí poslouchá. Jako jedno z mála umí udržet tajemství, což je někdy dobré, ale pokud něco skrývá před vámi, tak je to spíš ten druhý případ.

střelec
Ve znamení Střelce najdete nejvíce optimistů a vaše dítě bude jedním z nich. Kromě toho miluje zábavu, hry a vždy je v centru dění. Se Střelcem si proto užijete spoustu zábavy vy, i vaše rodina.

Kozoroh
Tyto děti milují trávit čas ve společnosti rodičů a prarodičů. Su velmi vyzrálé a dokáží se s vámi mluvit io vážnějších věcech. Milují stabilitu, už odmalička mají cíle a velký respekt vůči starším.

Mohlo by vás zajímat: sebevědomého muže a gentlemana vychováváte pouze vy sama: Díky tímto krokem se vám to podaří

Vodnář
Vodnář má rebelskou duši a je to velky individualista. Má rád svou nezávislost a proto si žádné objímání, či jiné projevy s tímto dítětem příliš neužijete. Má své zásady a občas se chová jako dospělý člověk.

ryby
Jsou citlivé, mají velké srdce a váží si lidí ve svém okolí. Tyto děti jsou emocionální vyzrálé a velmi kreativní. Zapište je do nějakých kroužit, kde mohou svůj talent rozvíjet.

━ nové příběhy

Kdo otevře dveře s rozbitým nebo zaseknutým zámkem? No přece profesionálové ze Zámečnictví Key!

Hledáte profesionální společnost s dlouhodobým působením na trhu, která se specializuje na opravu rozbitých nebo zaseknutých zámků? Zámečnictví Key poskytuje cenově dostupné služby, specializující se...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku v podobě vivo V40 SE. Ten zaujme především luxusním designem a výbavou, kterou v dané...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

vivo X100 Pro: špičkový fotomobil pro každou příležitost

Společnost vivo uvádí na trh svou novou vlajkovou loď – model vivo X100 Pro, který dále posouvá možnosti fotografování mobilních zařízení. Přináší snímky v profesionální...

Jak léčit bolest nohy

Bolest nohy je nepříjemným a často omezujícím problémem, který může postihnout každého z nás. Může se objevit v různých oblastech nohy, jako jsou chodidlo,...
- Komerční sdělení -pr článek