- Reklama -zprávy

Láska se mi vždy vrátí

Date:

Share:

„Líbal mi krk a mně na celém těle najedli husí kůži. Ani jsem se ho neptala, kam ze sprchy půjde.“

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Vyčkávám ho na zastávce a myslím jen na jedno. Jak se mě dotkne. Jak mu vložím moji studenou dlaň do jeho horkých rukou. Zahřeje mi je a přitulím se k němu. Ani necítím tu zimu kolem, když myslím na jeho úsměv.

Už jen chvíli, podívám na hodinky. Na tento den jsme s Filipem čekali dlouho. Celé tři měsíce. Vypadám ho na nádraží. Přestupuji z nohy na nohu, těším se. Tak dlouho se nedotýkal mého těla. Celá hořím už jen tou představou, že se mě hladí.


Oslavte tu pravou lásku svatbou, máme pro vás tip: nejkrásnější svatební oznámení.


Ta situace mi připomínala časy, kdy naše babičky čekaly svým milovaným po příchodu z války. Filip pracoval ve Švýcarsku. Domů chodil zřídka, ale já jsem se na něj tak těšila. Když jsme ještě byli studenty, trávili jsme spolu více času. No to všechno bude zase dobré. Myslím jen na to, když se mi takhle vrátí naposledy a zůstane už jen můj.

Říká, že už jen dva roky. Konečně si potom postavíme vytoužený domov.

Konečně. Jeho autobus zatočil na nástupiště. Výskala bych radostí. No počkám. Vystupuje. Unavený, ale úsměv mu nechybí. Objímu ho.

„Ahoj lásko,“ volám a líbám ho po těle.

Ahoj moje,“ šeptá mi do ucha a já se toulím na jeho tělo. Cítím se tak šťastná. Dokonale. Už ho nechci pustit.

Ani se od sebe neodlepíme. Jsme sami. V našem pronajatém hnízdečku lásky. Filip mi donesl krásnou krabičku na klíče, kterou hned i zavěsil na zeď u dveří.

„Nádherná,“ řekla jsem a věděla, že si ji zavěsím i do našeho nového bytu. Navždy mi bude připomínat jeho návraty. Jak jsem ho čekala, laskala a neskonale milovala.

Nadšená koukáme na krabičku, uloží si do ní klíče. Já mu už nedočkavě líbám krk.

„Moc jsi mi chyběla,“ šeptá mi do ucha, když se otočí a naše rty se spojí v dlouhém, krásném, vášnivém polibku. Přechází mi po těle horkýma rukama. A já už jsem u něj dávno zapomněla, jak zima mi byla, když jsem stála na nádraží.

Přesně takhle jsem to měla ráda. Krásně, vášnivě, smyslně. Chtěla jsem se mu celá oddat. Ovinula jsem se kolem něj rukama, přitlačila rozkrokem a cítila, jak je po těch třech měsících doslova nedočkavý.

Sama jsem na tom nebyla jinak. Mužské ruce se mě celou dobu nedotkli a představy s ním nebyly daleko tak krásné, jako realita.

Líbal mi krk a mně na celém těle najedli husí kůže. Ani jsem se ho neptala, kam ze sprchy půjde. Jen zavěsil skříňku a věděla jsem, že to nebude ani obývací pokoj ani kuchyň, kam zamíříme. Oba jsme automaticky vykročili k ložnici.

Bylo mi tak nádherně. Konečně mi někdo jiný sundával tričko. Krásně voněl. Rty i strniště jsem cítila na mém těle po tolika týdnech čekání.

Doslova mě hltal a já jsem vzdychala. Byla jsem jako suchá země, kterou probudili jeho polibky k životu. Mé lůno bylo okamžitě vlhké.

Tak jsi mi chyběl,“ vzdychla jsem a nechala se dále hýčkat jeho doteky, objetími i šeptem, ve kterém bylo tak mnoho lásky.

Dýchala jsem prudce. Stáhnul mi tepláky, já jsem mu sundala kalhoty a v ruce držela jeho penis. Nahá jsem se k němu přivinula.

Bylo dokonalé mít kůži na pokožce, tělo na těle. Jeho penis se jemně dotýkal mé mušličky. Bylo to krásné, cítit ho opět tak blízko. Vědět, že mě už naplní. Svým nástrojem mi přešel po růžových lupíncích mého klína.

Byla jsem tak roztoužená. Jen jsem chtěla, aby to ještě trvalo déle. Filip nikam nespěchal.

„Je mi s tebou krásně,“ vzdychl.

I mně s tebou, opětovala jsem mu nadšení z našeho laskání.

Všechno klouzalo. Moje vagína ho láskyplně přijímala. Každý dotek s jeho údem vibroval mým tělem. Jemně do mě vnikl. Jen kousek a poté se opět přitiskl na klitoris. Byla jsem nadšená. Dráždil mi rty bradavky a já jsem se tím pocitem být s ním opět doslova opojovala.

Když do mě vnikl, jen jsem přivřela oči. Tyto první chvíle jsem zbožňovala. Ani se nehýbal. Nechával mě, abych si ho vychutnala a mohla ho jemně v sobě zmáčknout. Milovali jsme se dlouho. Něžně. I vášnivě.

Podržela jsem mu na čtyřech, vysedla na něj a divoce na něm jezdila. I on na mně přirážel, i do mě jemně vnikal. Moje tělo se ho neumělo nasytit.

Milovali jsme se dlouho do noci.

Když vyvrcholil, oba jsme usnuli u sebe. Schoulení, nadšeni a nazí. Připraveni milovat se hned ráno. Naše duše a těla konečně byly spolu.

Žila jsem pro tyto chvíle. Pro chvíle jeho návratů. A když jsem zavřela oči ve společném náručí, věděla jsem, že všechno toto jednou skončí. Už nebude odcházet a my si budeme usínat v náručí každou noc. V tu noc se mi s Filipem také zdálo. O tom, jak jsme na pláži, laskame se a milujeme. A ráno jsem byla šťastná, že jsme spolu. A není to jen sen.

━ nové příběhy

Kdo otevře dveře s rozbitým nebo zaseknutým zámkem? No přece profesionálové ze Zámečnictví Key!

Hledáte profesionální společnost s dlouhodobým působením na trhu, která se specializuje na opravu rozbitých nebo zaseknutých zámků? Zámečnictví Key poskytuje cenově dostupné služby, specializující se...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku v podobě vivo V40 SE. Ten zaujme především luxusním designem a výbavou, kterou v dané...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

vivo X100 Pro: špičkový fotomobil pro každou příležitost

Společnost vivo uvádí na trh svou novou vlajkovou loď – model vivo X100 Pro, který dále posouvá možnosti fotografování mobilních zařízení. Přináší snímky v profesionální...

Jak léčit bolest nohy

Bolest nohy je nepříjemným a často omezujícím problémem, který může postihnout každého z nás. Může se objevit v různých oblastech nohy, jako jsou chodidlo,...
- Komerční sdělení -pr článek