- Reklama -zprávy

Dosluhuje vám výpočetní technika v kanceláři?

Date:

Share:

Na firmy i živnostníky toho bylo v posledních letech naloženo poměrně dost. Covidová i energetická krize zvýšily řadě podnikatelů provozní náklady a snížily prostředky, které mohou investovat do rozvoje svého podnikání.

Jenže jsou věci, bez nichž se firmy neobejdou a finance na jejich pořízení se najít musí. U většiny firem je to také výpočetní technika, ať slouží pro samotné podnikání, nebo jen pro účetnictví, skladovou evidenci a další administrativu.

Půjčit si v bance je aktuálně dost drahé, a ne každý se chce na měsíce či spíše roky zavázat k pravidelným splátkám, když neví, co jeh podnikání přinese třeba už aktuálně projednávaný vládní konsolidační balíček.

Řešením jsou repasované počítače

Obvyklými důvody k výměně hardwaru je nedostatečný výkon počítače, jeho přehřívání, nedostatek paměti apod. Pro běžnou administrativu nepotřebujete superpočítače, ale PC, která zvládnou běžné kancelářské programy.

Firemní PC i notebooky se tedy většinou kupují hlavně podle výkonu, značky a ceny. Můžete si samozřejmě pořídit i laciný hardware, ale nové počítače renomovaných značek těžko budou levné a výkonné zároveň.

Řešením nedostatku financí pro nezbytný upgrade výpočetní techniky proto je nákup repasovaných PC. Můžete si pořídit levný počítač do kanceláře, který bude mnohem výkonnější než nový za stejnou cenu a který vám bude spolehlivě sloužit. Jedná se totiž často o techniku, kterou po skončení leasingu vyřadily velké firmy, i když ještě fungovala.

Co je to repasované PC

Sice si můžete koupit takovou techniku přímo od firmy, která ji vyřazuje, ale daleko výhodnější je koupit si je až po repasování. Repasovaný kancelářský počítač je víc než plně funkční. Jedná se o již používanou výpočetní techniku, která ale není prodávána v původním stavu.

Než jsou takové počítače nabídnuty novým uživatelům, jsou rozebrány, odborně zkontrolovány a v případě potřeby i opraveny. Může se jednat jen o vyčištění a zkontrolování všech komponentů, ale může dojít také k výměně některých součástek za stejné, případně i kvalitnější.

Podobně si můžete pořídit také repasovaný kancelářský notebook. Zkontrolována je i jeho baterie, adaptér a větráčky, porty atd. V některých firmách je notebook určen pro více zaměstnanců třeba na služební cesty, pro prezentování klientům atd.

Neustálé změny uživatelů a s tím související ne vždy ohleduplné zacházení jsou příčinou, proč je nutné pořizovat poměrně často nový a pokud možno levný notebook. Ty repasované mohou za podstatně menší investici spolehlivě sloužit ještě několik let.

Jak je to se zárukouVýhodou nového zboží je zákonná dvouletá záruka. Na rozdíl od počítačů z bazaru nebo koupených jako vyřazená technika od jiné firmy, renomovaní prodejci repasované výpočetní techniky poskytují na své počítače minimálně roční záruční dobu.

━ nové příběhy

Kdo otevře dveře s rozbitým nebo zaseknutým zámkem? No přece profesionálové ze Zámečnictví Key!

Hledáte profesionální společnost s dlouhodobým působením na trhu, která se specializuje na opravu rozbitých nebo zaseknutých zámků? Zámečnictví Key poskytuje cenově dostupné služby, specializující se...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku v podobě vivo V40 SE. Ten zaujme především luxusním designem a výbavou, kterou v dané...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

vivo X100 Pro: špičkový fotomobil pro každou příležitost

Společnost vivo uvádí na trh svou novou vlajkovou loď – model vivo X100 Pro, který dále posouvá možnosti fotografování mobilních zařízení. Přináší snímky v profesionální...

Jak léčit bolest nohy

Bolest nohy je nepříjemným a často omezujícím problémem, který může postihnout každého z nás. Může se objevit v různých oblastech nohy, jako jsou chodidlo,...
- Komerční sdělení -pr článek